ZENITEC s.r.o. je oficiálním Partnerem SMTCL pro Českou republiku a Slovensko.

SMTCL  – výrobce kovoobráběcích strojů různých typů a k různým účelům.

SMTCL je světová největší společnost pro výrobu obráběcích strojů, se sídlem v Shenyangu a s designovým centrem a výrobními areály v Německu a Číně. Také zajišťuje zákaznický inženýring, odborný výcvik a servisní podporu ve všech částech světa. Vyrábí frézovacívyhlubovacísoustružnické a vrtací stroje, pro různé typy průmyslů. Zahrnující automobilový, letecký a kosmický, obranný, zdravotnický, energetický, konstrukční a v neposlední řadě spotřebitelský.

SMTCL is Over 10 Million Square Feet of Manufacturing

Pyšníme se používáním osvědčených technologií a výrobou světové třídy standardů spolehlivosti, opakovatelnosti a výkonu. Náš tým se věnuje poskytování živé zákaznické podpory výrobcům na trzích na Slovensku a v České republice. Na našich stránkách můžete nalézt stroje pro obrábění kovů i dřeva.

Mezi nejčastěji poptávané stroje patří soustruhy, frézy, vrtací, ohýbací a brusné stroje. Soustruhy a vyhlubovací stroje jsou navrženy pro zpracovávání kovů, dřeva a podobných materiálů.

Soustruhy a frézy jsou nenahraditelným vybavením pro jakýkoliv průmyslový závod. Tyto stroje mohou být skvělým pomocníkem pro soukromou produkci i pro koníček. Záleží na typu a požadavcích každého zákazníka.

Pokud se rozhodnete zakoupit soustruh, frézu nebo jakýkoliv jiný produkt na našich stránkách, můžete nás kontaktovat na telefonní lince pro odborné poradenství ve všech otázkách týkajících se vhodného výběru a nákupu strojů.

Frézy nebo soustruhy lze zakoupit prostřednictvím osobní schůzky v naší kanceláři na adrese uvedené na našich stránkách, nebo kontaktovat naše obchodní oddělení telefonicky – číslo lze nalézt na našich stránkách v sekci „Kontakty“.

Profesionální technologie sloužící pro různé průmysly:

automobilový, letecký a kosmický, obranný, zdravotnický, energetický, konstrukční a pro spotřební zboží.